“Tam Bir B.K Çuvalına Dönmüştüm”

'Çika Çika’ isimli şarkısıyla uzun bir aradan sonra yeniden müzik marketlerde yerini alan Kuşum Aydın, verdiği röportajında hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

“Tam Bir B.K Çuvalına Dönmüştüm”
“Tam Bir B.K Çuvalına Dönmüştüm” Meltem Yuksel
Bu içerik 2039 kez okundu.

Bir dönem söylediği şarkılarla ve sunduğu sabah programlarıyla ekranların ve sahnelerin aranılan isimlerinden birisi olan Kuşum Aydın ‘Çika Çika’ isimli şarkısıyla yeniden müzik marketlerde yerini aldı. Hakan Gence röportaj veren sanatçı geçirdiği zor dönemleri anlattı.

Koltuğun köşesine çekilip dibe vurduğunu söyleyen Aydın, o zamanlar tam anlamıyla b.k çuvalına döndüğünü ve bazı isimlerin kendisini piyadan sildiğini belirtti. Başka şarkıcıların menajerlerinin, kendi şarkıcılarına yer açabilmek için yurtdışında olduğunu, yüzünün artık inanılmaz halde olduğunu, hatta gözlerinin görmediğini söylediklerini dile getiren şarkıcı, savaşmak yerine gücünü kaybederek, iyice yalnız kaldığını söyledi.

Metin Arolat’ın evindeyken Ayla Çelik’le tanıştığını anlatan Aydın, hayattan hiç beklentisinin olmadığı bir anda Çelik’in kendisine şarkı yapalım teklifinde bulunduğu ve o an dünyasının değiştiğini, diyetisyene gittiğini, yeni bir menajerle çalıştığını ve şarkısı sayesinde 6 senedir ilk defa güzel sözler duyduğunu ifade etti.

Babasının ölmeden önce “Bize torun yerine kedileri sevdirdin" dediğini üzülerek anlatan sanatçı, çocuk istediğini ama geçmişteki Aydın’a bir çocuk bırakacak kadar güçlü olmadığını, yaşadıklarında da utanmadığını, ama evladına onun seçimi olmadan böyle bir hayatı bırakamayacağını, zamanında radikal ve sıra dışı bir hayat yaşadığını söyledi.

Hayatı boyunca feminen bir yapısı olduğunu dile getiren Kuşum Aydın, vücudunda tüyleri olmadığını, hatta çıkması için dualar ettiğini bir ara bu yüzden bunalıma bile girdiğini itiraf etti.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yeliz Yeşilmen'in Kızı Hem Yandı Hem Alıkonuldu

Aydın Kuşum Aydın Metin Arolat Ayla Çelik Kulum Aydın Dinle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500