Tamer Karadağlı'dan Polise Teşekkür

Ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarını hackleyen çete İstanbul polisi tarafından geçtiğimiz hafta çökertildi. Hacklenen isimler arasında bulunan Tamer Karadağlı, İstanbul Siber Şube Müdürlüğü’ne giderek teşekkür etti.

Tamer Karadağlı'dan Polise Teşekkür
Tamer Karadağlı'dan Polise Teşekkür Meltem Yuksel
Bu içerik 925 kez okundu.

Karadağlı, kendisinden 2 bin TL istendiğini, hacker'lara ödün vermeden hemen İstanbul Siber Şube’ye giderek başvurduğunu belirtti. Para ödememesi durumunda sahte fotoğraf ve yazışmalarla şantaj yapmaya çalıştıklarını söyleyen oyuncu hacker'ların kısa sürede yakalanmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirterek operasyonu yapan polislere teşekkür etti.

İstanbul Emniyeti'ne bağlı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarını çalan bir çete hakkında Tamer Karadağlı ve bazı ünlü isimlerin şikayeti üzerine harekete geçti ve verilen sonucunda hesaplarını geri verme karşılığında para istedikleri bilgisine ulaştı.

Titizlikle çalışan Siber Polisi çok sayıda çete üyesine ulaşmayı başardı. Şebeke elebaşları “Ducyk Layne” kod adını kullanan Göker Ş. ve “Carder Layne” kod adını kullanan Bilal K., ile çetenin sosyal medya fenomeni iki kadın üyesi Bahar Ç. ve Ayda K.’nın de aralarında yer aldığı 42 kişiyi yakaladı.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yasemin de Estetik Harikasıymış

Tamer Karadağlı Instagram Hacker Sosyal Medya Siber Suçlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500