Tamer'le Olan Her Şeye Evet

Pınar Altuğ Atacan, Tamer Karadağ'lı ile birlikte 'Çocuklar Duymasın'dan sonra yeniden aynı projede yer alacakları hakkında çıkan iddialara cevap verdi.

Tamer'le Olan Her Şeye Evet
Tamer'le Olan Her Şeye Evet Meltem Yuksel
Bu içerik 2670 kez okundu.

Oyuncu Pınar Altuğ Atacan, reklam yüzü olduğu markanın yeni ürününü tanıttığı gecede kameraların karşısına geçti.

Güzel oyuncu son dönemlerde magazin basınında yer alan ’Haluk ile Meltem geri dönüyor’ iddialarını yanıtladı. Oyuncu böyle bir proje düşüncesinin var olduğunu söyledi. Podyumda yürümenin kendisini heyecanlandırdığını belirten oyuncu, “Bu gece kırmızı halı konsepti yaptık. Valla podyumda yürümek hiç fena değildi. Çok havalıydı. İnsanoğlu aynaya bakıp kendini güzel gördüğünde bir havaya giriyor. Gece yeni reklam filmi için benim için yapılıyor. Dolayısıyla ekstra mutlu ve şımarık olduğum bir gece” dedi.

“Tamer Karadağlı İle Tekrardan Sete Girmek Çok Heyecanlı Olur”

Ünlü oyuncu yeni ’Haluk ile Meltem’ projesi hakkında da şu açıklamaları yaptı: “Bir projeler var. Bir şeyler konuşuluyor, yüksek sesle düşünülüyor. Tabii ki top Birol’da (Birol Güven) o bütün anlaşmaları yapıyor. Biz onun peşinden gidiyoruz. Bana uzun zaman önce ’Böyle bir fikrim var ne dersin?’ dediğinde çok heyecanlandım. Gerçekten Tamer ile olan her şeye sorgusuz sualsiz ’evet’ derim.Dolayısıyla tekrardan onunla sete girmek çok heyecanlı olur. Hele yazan da Birol olursa güzel bir şey çıkar ortaya. Bu saatten sonra Tamer ile bir araya geldiğimizde Haluk ile Meltem’den başka birşey çıkmaz. Seyirci yemez bunları."

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Fahriye'den Düğün Detayları

Pınar Altuğ Atacan Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın Pınar Altuğ Birol Güven
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500