Tanışır Tanışmaz Evlilik Kararı Aldılar

Bu yazın sürpriz aşkı olan Fatma Turgut ile Kerem Fırtına'nın evlilik arifesinde oldukları ve tüm hızıyla düğün hazırlıkları yaptıkları öğrenildi.

Tanışır Tanışmaz Evlilik Kararı Aldılar
Tanışır Tanışmaz Evlilik Kararı Aldılar Nilay Işık
Bu içerik 2285 kez okundu.

'Kiralık Aşk' dizisindeki 'İsmail' karakterine hayat veren Kerem Fırtına ile Model grubunun solisti Fatma Turgut'un evlilik hazırlıkları yaptığı öğrenildi.

Yaz başında aşk yaşamaya başlayan ve magazin gündeminde büyük ses getiren Turgut ile Fırtına ikilisi, Bodrum'da tatil yaparken görüntülendi.

Gripin grubunun solisti olan Birol Namoğlu'nun geçtiğimiz günlerde sahne aldığı bir mekana giden taze çiftten Turgut, arkadaşı Namoğlu'nun daveti üzerine sahneye çıktı. Şarkısının sonunda sevgilisi Kerem Fırtına'ya herkesin önünde ilan-ı aşk eden Turgut, büyük alkış topladı.

Ünlü oyuncu Fırtına'nın da arkadaşlarına, Fatma Turgut'a aşık olduğunu söylediği ve bir seneye kalmadan nikah defterine imzaları atacakları haberini verdiği öğrenildi.

Düğün hazırlıklarına şimdiden başlayan Fatma Turgut ile Kerem Fırtına ikilisinin bir hayli heyecanlı olduğu da kaydedildi.

fatma turgut model grup model model solisti fatma turgut sevgilisi kerem fırtına kiralık aşk kiralık aşk ismail kerem fırtına sevgilisi fatma turgut evleniyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500