Tarık Akan Müslüman'dı

Babası Tarık Akan'ın vefatının ardından ortaya çıkan polemiklere son verebilmek amacıyla röportaj veren Barış Üregül Akan, babasının Müslüman olduğunu söyledi.

Tarık Akan Müslüman'dı
Tarık Akan Müslüman'dı Nilay Işık
Bu içerik 1596 kez okundu.

Türk sinemasının usta isimlerinden biri olan Tarık Akan'ın vefatının ardından ortaya çıkan polemiklere son verebilmek amacıyla röportaj veren oğlu Barış Üregül Akan, babasının ateist olmadığını ve Müslüman olduğunu söyledi.

Usta oyuncunun vefatının ardından sert söylemleriyle magazin gündeminde büyük yankı uyandıran amcası hakkında konuşan Üregül; öz amcasının, babası Tarık Akan'la davalık olduklarını ve babasını hiçbir zaman sevmediğini söyledi.

Son 10 senedir babası Tarık Akan'la hiç görüşmeyen amcasının, babasını hiç hazmedemediğini ve 'vatan haini, dinsiz, ateist' gibi iftiralar attığını açıkladı.

Babasının dinsizlikle itham edilmesinin ağır bir şey olduğunu ifade eden Barış Üregül, ailece dini bütün insanlar olduklarını ve Tarık Akan'ın Müslüman bir laik olduğunu vurguladı.

tarık akan tarık akan oğlu tarık akan vefat etti tarık akan öldü tarık akan kanser tarık akan akciğer kanseri tarık akan cenazesi tarık akan abisi tarık akan ateist miydi tarık akan müslüman barış üregül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500