Tarık Mengüç Hacker Kurbanı Oldu

‘Şakşuka’ isimli şarkıyla bir dönem müzik listelerinde yerini alan Tarık Mengüç, sosyal medya hesabının çalındığını ve geri alabilmesi için kendisinden 3 Bin TL istendiğini iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Tarık Mengüç Hacker Kurbanı Oldu
Tarık Mengüç Hacker Kurbanı Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 1310 kez okundu.

‘Şakşuka’  isimli parçayla adını duyuran şarkıcı Tarık Mengüç, sosyal medya hesaplarının çalındığını ve geri alabilmesi için kendisinden 3 Bin TL talep edildiğini öne sürerek şikayetçi oldu.

Dün İstanbul Adalet Sarayı’na gidip savcılığa ifade veren Mengüç, 2017 yılı Ağustos ayında Instagram hesabına kendisini Instagram yetkilisi olarak tanıtan bir şahıstan mesaj geldiğini, söz konusu mesajda hesabımın çalınabileceğinden dolayı güvenlik amacıyla elektronik posta adresim istendiğini ve kendisinin de verdiğini söyledi. Daha sonra mail adresine bağlı olan Facebook ve Instagram hesaplarıma giriş yapamadığını beliren Mengüç, kendisini 'Cartel Medya' isimli danışman olarak tanıtan bir şahsın telefonuna mesaj göndererek hesaplarının çalındığını ve kendisine yardımcı olabileceğini söylediğini ifade etti.

Daha sonra telefonuna yurt-dışı kodlu bir numaradan hesaplarını geri alabilmem için 3 Bin TL ödeme yapmam istendiğini belirterek şikayetçi olduğunu dile getirdi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Boy Uzatayım Derken Taşları Yamulttu

 

Tarık Mengüç Instagram Facebook Sosyal Medya Hacker Şakşuka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500