Tarkan Hep Onunmuş

Megastar'ın mayıs ayında dünya evine girdiği Pınar Dilek, evliliğine dair ilk röportajını verdi.

Tarkan Hep Onunmuş
Tarkan Hep Onunmuş Nilay Işık
Bu içerik 2754 kez okundu.

Türkiye'nin Megastar'ı olan Tarkan'la mayıs ayında gerçekleştirdiği sürpriz bir düğünle dünya evine giren Pınar Dilek, evliliğine dair ilk defa konuştu.

Yedi konserlik Açıkhava maratonunun dördüncü konserini geçtiğimiz akşam veren Tarkan'ı dinlemeye gelenler arasında yer alan Dilek, basına vereceği ilk röportaj için eşinin Harbiye Açıkhava'daki dördüncü konserini seçti.

Neden sürpriz bir evlilik yaptıkları sorusuna cevap veren genç kadın; evliliklerinin sürpriz olmadığını, Tarkan'la 5 senedir birlikte olduğunu ve uzun zamandır sürdürmekte oldukları ilişkilerini evliliğe taşıma kararı aldıklarını açıkladı.

Tarkan'ın hayranıyla evlendiği yönünde ortaya atılan iddialara da değinen Dilek; olayın yazıldığı gibi olmadığını, büyük bir aşkın sonucunda ve uzun süren bir birlikteliğin ardından evlendiklerini fakat o geçen süreci magazin habercilerine anlatamayacağını ifade etti.

Konser heyecanı nedeniyle rahat olamadığını belirten genç kadın, kameraların ışıklarına daha alışamadığını vurguladı. Artık sokakta yürürken tanındığını ve fotoğraf talepleri aldığını anlatan Pınar Dilek, bundan rahatsızlık duymadığını da sözlerine ekledi.

tarkan megastar megastar tarkan tarkan eşi tarkan karısı tarkan evlendi pınar dilek pınar dilek kim tarkan pınar dilek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500