Tarkan Yumuşak Değilmiş

Kendi ismiyle çıkan kitapta hayatına dair birbirinden özel açıklamalarda bulunan Megastar, yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti.

Tarkan Yumuşak Değilmiş
Tarkan Yumuşak Değilmiş Nilay Işık
Bu içerik 1287 kez okundu.

16 senelik avukatı ve sırdaşı Süheyl Atay ile birlikte usta gazeteci Ali Eyüboğlu tarafından hazırlanan ve iki hafta önce piyasaya sürülen 'Bir Megastar: Tarkan' isimli kitapla büyük yankı uyandıran Tarkan, özel hayatına dair ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Türk erkeğinin kalıbına çok aykırı olduğunu belirten Megastar, 'yumuşak' olmadığını söyledi. Kendisine sahnede ne olduğunu bilmediğini ve anlamadığını ifade eden ünlü şarkıcı, yumuşak olmadığını bildiğini dile getirdi.

Mayıs ayında Pınar Dilek'le dünya evine giren Tarkan, bu dünyaya yararlı bireyler bırakmak istediğini, iyi bir baba olacağını hissettiğini ve 3-4 çocuk sahibi olmayı planladığını açıkladı.

17 yaşında Maksim'de izlediği Sibel Can'ın dansına aşık olduğunu belirten Megastar, bir defa onunla karşılıklı göbek atmak istediğini fakat ardından işin 'Kocamdan izin çıkarsa belki olur' boyutuna geldiğini fark edince sinirlendiğini söyledi.

Alkış sesinin müthiş bir şey olduğunu vurgulayan ünlü sanatçı, sahneye çıktığında dakikalarca durduğunu ve gözlerini yumarak alkış sesini dinlediğini itiraf etti. Bu sesin her şeyi ötesinde feci bir şey olduğunu ifade eden Tarkan, kadından ve cinsellikten dahi daha öte bir şey olduğunu açıkladı.

tarkan megastar bir megastar: tarkan megastar tarkan tarkan evlendi tarkan eşi tarkan karısı tarkan kiminle evlendi tarkan pınar dilek pınar dilek pınar tevetoğlu tarkan düğün pınar dilek gelinlik tarkan yumuşak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500