Tartışma Yaratacak Papağan Yorumu

Emel Müftüoğlu, papağana yaptığı işkenceyle ortalığı ayağa kaldıran Masterchef yarışmacısı Murat Özdemir hakkında "Görüntüleri izledim, adam papağanın boğazı sıkmıyor ki" diyerek tartışma yaratacak sözlere imza attı.

Tartışma Yaratacak Papağan Yorumu
Tartışma Yaratacak Papağan Yorumu Meltem Yuksel
Bu içerik 893 kez okundu.

Geçtiğimiz gün bir mekanda görüntülenen usta oyuncu Emel Müftüoğlu, papağanına işkence ederek bacaklarının kırılmasına neden olan Murat Özdemir hakkında ilk kez konuştu.

Çocukluğundan beri hayvan sevgisiyle büyüdüğünüm söyleyen şarkıcı; “Bütün hayvanlara karşı ama... Karıncasına da, yılanına da, örümceğine de… Böyle çok sevgi dolu... Böyle bir genetikle doğmuşum.  Papağanlar benim uzmanlık alanımdır. Papağanın boğazını sıkmaya gerek yok, papağan zaten öyle bağırır. O öyle bağırınca o da korkmuş onun karşılığında... Boğazını falan çok fazla sıkmıyor. Gördüm, inceledim o hareketi. Fakat sağlıklı bir arkadaşımız değil tabii, Allah şifasını versin” ifadesini kullandı.

Muhabirlerin 'veteriner inceleme yaptı, papağanın ayağı kırılmış' hatırlatması üzerine Emel Müftüoğlu 'şaka yapıyorsunuz! Allah korusun' dedi.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Oyuncu Yeniden Yoğun Bakımda

Emel Müftüoğlu Murat Özdemir Papağan İşkence
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500