Taşıyıcı Anne Aranıyor!

İkinci hamileliğinde sağlık sorunları yaşayan Kim Kardashian doktorların "Üçüncü kez hamile kalırsan ölürsün" uyarısı sonrası üçüncü çocuğu için taşıyıcı anne arayışına başladı.

Taşıyıcı Anne Aranıyor!
Taşıyıcı Anne Aranıyor! Tuğçe Tekin
Bu içerik 2054 kez okundu.

Son günlerde Keeping Up With the Kardashians adlı programda olay yaratan açıklamalarda bulunan Kim Kardashian, programın üçüncü bölüm fragmanında üçüncü çocuğu istediğini ifade etmişti. Aslında bu onun ilk defa yaptığı bir açıklama değildi. Kısa süre öncesinde hamile kalmak istediğini söylemişti. Onun bu kararının ardından haliyle Kardashian’ın sağlık durumu da konuşulmaya başladı.

ÖLEBİLİRDİ

Kim Kardashian ikinci çocuğuna hamileyken çok fazla sağlık sorunu yaşamış, hatta üçüncüyü doğuramayacağı konusunda söylentiler çıkmıştı. Öyle ki doktorları ölüm tehlikesini dahi göz önünde bulunduruyordu. Her şeye rağmen doktorlarını önemsemeden “North’a ve Saint’e bir kardeş vermek istiyorum” diyen Kardashian, yaklaşık dört ay önce, etrafındakilere taşıyıcı anne aradığını ifade etmiş bunun üzerine pek çok aday çıkmıştı.

Taşıyıcı anne adaylarından biri ise oyuncu ve model Chrissy Teigen’dı. Teigen “Kim’in taşıyıcı annesi olmak için bir saniye bile düşünmem” demişti. Bu konu şu an yeniden gündemde ve West çifti ciddi bir şekilde taşıyıcı anne arayışına girmiş.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ata Şimdi de Balık Adam

Kim Kardashian Keeping Up With the Kardashians North West Saint West Taşıyıcı Anne Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500