Tatlıses Bu Aşka Engel Olamayacak

Babası İbrahim Tatlıses'in isteği üzerine şarkıcı sevgilisinden ayrılan Dilan Çıtak, ayrılığa yalnızca bir hafta dayanabildi.

Tatlıses Bu Aşka Engel Olamayacak
Tatlıses Bu Aşka Engel Olamayacak Nilay Işık
Bu içerik 2968 kez okundu.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in isteği üzerine şarkıcı sevgilisinden ayrılan Dilan Çıtak, babasına verdiği sözü tutamadı ve ayrılığa yalnızca bir hafta dayanabildi.

Tatlıses'in seneler sonra kızı olarak kabul ettiği Çıtak, babasının isteği üzerine son verdiği ilişkisinden tam anlamıyla kopmayı başaramadı.

Kızı olarak kabul ederken Çıtak'a koyduğu üç şarttan biri olan sevgilisi Levnet Dörter'den ayrılması kuralına uyamayan genç kadın, şartları yerine getiremedi.

Arasını düzelttiği sevgilisiyle Yalın konserine giden Dilan Çıtak, Levent Dörter'i de yanına alarak protokolün ön sırasında oturdu ve bol bol fotoğraf çekilmesine zemin hazırladı.

Babasının yasağına rağmen ilişkisini devam ettirme konusunda kararlı olan Dilan Çıtak, her ilişkide bu tür ufak tefek sorunların olabileceğini, Dörter ile birbirlerine aşık olduklarını ve sevgilisinden asla vazgeçmeyeceğini söyledi.

ibrahim tatlıses ibrahim tatlıses kızı ibrahim tatlıses kızı dilan ibrahim tatlıses oğlu tatlıses kızı dilan çıtak dilan çıtak annesi dilan çıtak sevgilisi levent dörter dilan çıtak levent dörter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500