Tatlıses'e Bir Çocuk Daha Geldi!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, son zamanlarda çok konuşulan bir konu haline gelen Dilan Çıtak'ın kendi kızı olup olmadığı hakkındaki belirsizliklere açıklık getirdi ve kızı olduğunu kabul etti.

Tatlıses'e Bir Çocuk Daha Geldi!
Tatlıses'e Bir Çocuk Daha Geldi! Reyhan Yücel
Bu içerik 2832 kez okundu.

 

İmparator İbrahim Tatlıses, gündemden düşmeyen Dilan Çıtak'ın kızı olduğunu sosyal medya hesabında paylaştığı bir fotoğraf ile duyurdu. Gönderisinin altına ise "Aslını inkar eden bizden sayılmaz" diyerek olayı noktaladı.

TVEM ekranlarında yayınlanan ekranların ilginç yüzü Erol Köse'nin hazırlayıp sunduğu 'Her Şeyi Konuşalım' isimli programına İbrahim Tatlıses'in gayrı meşru kızı olduğunu iddia eden Dilan Çıtak konuk olmuştu. Babasının hala kendisini nüfusuna aldırmadığını söyleyen Çıtak, DNA testinde hile yaptıklarını ama aslında buna gerek olmadığını dile getirerek sesi, saçı, yüzü gibi özelliklerinin babası ile aynı olduğunu söylemişti. Ahirette bunun hesabını veremeyeceklerini söyleyen Çıtak, duruma olan kırgınlığını dile getirmişti.

Bu çarpıcı açıklamalardan sonra, yıllardır Dilan Çıtak hakkında açıklama yapmaktan çekinen İbrahim Tatlıses mangal başında yer aldığı bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşıp altına önemli bir not düştü. Paylaşımının altına çocuklarının adını yazan Tatlıses, Dilan Çıtak'ın ismini de oraya ekledi ve hepsinin babası olduğunu ifade ederek "Ötesi var mı?" dedi. Bugüne kadar yazıp çizilenlere sitem ederek "Hayatımın özeti budur" diyen ünlü türkücü, bu fotoğrafla Dilan'ın babalığını da kabul etmiş oldu.

Tatlıses'in paylaşımının ardından duygusal bir açıklama yapan Dilan Çıtak, 10 yıllık özleminin bittiğini ve babasının kırılan kalbini onardığını ifade etti.

Son dakika magazin İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak Erol Köse İbrahim Tatlıses kızı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500