Tatlıtuğ Anadolu'ya Dönüyor

Şimdiye dek Avrupa yakasından evler alarak yatırım yapmayı tercih eden yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, tercihini bu defa Anadolu yakasından yana kullandı.

Tatlıtuğ Anadolu'ya Dönüyor
Tatlıtuğ Anadolu'ya Dönüyor Nilay Işık
Bu içerik 1531 kez okundu.

Yatırım yaptığı evler konusunda şimdiye dek Avrupa yakasını tercih eden yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, tercihini bu defa Anadolu yakasından yana kullanarak herkesi şaşırttı.

Yatırımlarını gayrimenkule yaptığı bilinen ve bugüne kadar İstanbul'un Avrupa yakasından evler satın alan Tatlıtuğ, bu kez farklı bir semte yöneldi.

9 ay önce Bağdat Caddesi'nden 2 büyük dükkan satın aldığı öğrenilen ünlü oyuncunun, kredi kullanmadan ve peşin parayla sahip olduğu bu milyon dolarlık gayrimenkullerin her birini 50'şer bin liradan kiraya verdiği öğrenildi.

Ekranların en çok kazanan jönleri arasında yer alan Tatlıtuğ'un, Star TV ekranlarında seyirci ile buluşacak olan 'Cesur ve Güzel' dizisinden de bölüm başına 130 bin TL alacağı iddia ediliyor.

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ dizi kıvanç tatlıtuğ cesur ve güzel cesur ve güzel kıvanç tatlıtuğ serveti kıvanç tatlıtuğ yatırım kıvanç tatlıtuğ bağdat caddesi başak dizer kıvanç tatlıtuğ eşi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500