Tavşan Dağa Küsmüş, Dağın Haberi Yok

Eski eşi Kutsi'nin kendisini aldatması nedeniyle evliliğini sonlandırmak zorunda kalan Sinem Bayraktutar, sosyal medya üzerinden yaptığı göndermelere bir yenisini daha ekledi.

Tavşan Dağa Küsmüş, Dağın Haberi Yok
Tavşan Dağa Küsmüş, Dağın Haberi Yok Nilay Işık
Bu içerik 2679 kez okundu.

Kendisini aldattığı için ayrılmak zorunda kaldığı eski eşi Kutsi hakkında sosyal medya üzerinden sıklıkla imalı paylaşımlarda bulunan Sinem Bayraktutar, bu paylaşımlara bir yenisini daha ekledi.

Sevgilisi Feyza Çıpa ile evlilik hazırlığı içerisinde olduğu bilinen Kutsi tarafından onuru bir hayli zedelenen Bayraktutar, güçlü kadın portresi çizebilmek amacıyla bir paylaşımda bulundu.

Nejat İşler'e ait olduğu iddia edilen 'Bir kadın hakkında 'Benden sonra toparlayamaz' diye düşünme. Kadının 3 kez kuaföre gitmesi ve yapacağı 8 alışveriş seni tarihe gömer' cümlelerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan eski eş, bu paylaşımın gönderme olmadığını söyledi.

Sadece hoşuna gittiği ve kendisini çok güldürdüğü için bu paylaşımı yaptığını iddia eden Sinem Bayraktutar'ın takipçileri, Kutsi'yle olan ilişkisini artık aşması gerektiği yönünde yorumlarda bulundu.

kutsi kutsi evlendi kutsi boşandı kutsi eşi kutsi eski eşi kutsi karısı kutsi eski karısı sinem bayraktutar kutsi sinem bayraktutar feyza çıpa kutsi feyza çıpa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500