Tecavüze Uğradı Üzerine de Para Verdi

Alman manken Gina-Lisa Lohfınk 2012 senesinde iki erkek tarafından tecavüze uğradığını açıklamıştı.

Tecavüze Uğradı Üzerine de Para Verdi
Tecavüze Uğradı Üzerine de Para Verdi Meltem Yuksel
Bu içerik 2800 kez okundu.

Alman manken Gina-Lisa Lohfınk 2012 yılında iki erkekle ilişkiye girmiş ve bu görüntüler internette yayınlanınca tecavüze uğradım şeklinde suç duyurusunda bulunmuştu. Fakat şimdilerde Gina’nın başı bu suç duyurusu yüzünden belada.

Seksi manken 2012 senesinde iki erkekle cinsel ilişkiye girerken Hayır dediği görüntüler internete düştü.  Lohfınk olayın tecavüz olduğunu ısrarla belirtirken, iki erkek bu suçlamalardan aklandı ve bu kes manken yalan ifade vermekten 20 bin Euro yani yaklaşık 60 bin lira para cezası aldı.

Savcı Corinna Goegge açıklamasında "Lohfink bir cinsel suç kurbanı değildi. Yalan söyledi ve soruşturmacıları kasten yanlış yönlendirdi" dedi. Ancak Lohfink tecavüze uğradığı iddiasında ısrar etti.

Mahkeme ise cinsel ilişkinin Alman mankenin kendi isteğiyle olduğunu ve  ilişkinin filme alınmasına "Hayır" dediğine karar verdi. Lohfink son ifadesinde, "Buraya meşhur olmaya gelmedim. İlişkinin de filme alınmasını da kabul etmedim." dedi.

Lohfink'in avukatı hükmü "skandal" diye nitelerken, müvekkiliyle kararı temyiz etmeyi görüşeceğini belirtti.

 

Gina-Lisa Lohfınk Gina-Lisa Lohfınk resimleri Gina-Lisa Lohfınk tecavüz Gina-Lisa Lohfınk kimdir Gina-Lisa Lohfınk instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500