Teknede Gergin Anlar

Mustafa Sandal ve boşandığı Sırp asıllı eşi Emina Jahovıc, Bozburun’da lüks teknelerinde bir araya geldi. Tekneye ayrı ayrı gelen ikilinin gergin konuşmaları ve hareketleri dikkat çekti.

Teknede Gergin Anlar
Teknede Gergin Anlar Meltem Yuksel
Bu içerik 1548 kez okundu.

Mustafa Sandal ve boşandığı Sırp asıllı eşi Emine Jahovıc, yollarını ayırdıktan sonra ilk kez bir araya geldi. 10 yıllık evlilikleri anlaşmalı boşanma olarak biten ikili, önceki gün Bozburun'da demirli lüks teknelerinde bir araya geldi.

Sabahın erken saatlerinde tekneye ayrı ayrı gelen ikilinin, gergin konuşmaları ve hareketleri dikkatlerden kaçmadı. Teknenin üst kısmına oturan ve elinden telefonunu bir an olsun düşürmeyen Jahovıc, Sandal'ın yanına gelmesi ile iyice gerildi.

Bir anda yerinden kalkan ve sinirlerine hakim olamayıp el hareketleri yapan Sırp güzel, deyim yerindeyse eski eşini tehdit etti.

Tekne içinde pek fazla yan yana gelmemeye çalışan ikili, ilginç görüntülerin çıkmasına neden oldu. Akşam saatlerinde tekneden inmek için bir araya gelen ikilinin, birbirlerinin yüzüne bakmaması ve konuşmaması bir hayli ilginç geldi. Diğer taraftan boşanma protokolüne göre tekneyi Emina Jahovıc, yılın 3 ayı istediği şekilde kullanma hakkına sahip.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Oyuncak Silah Tepki Çekti

Emina Jahovıc Emina Sandal Mustafa Sandal Sırbistan Tekne Kavga Boşanma Bozburun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500