Televizyon Tarihinde Bir İlk

Kayıp isimleri bularak ve cinayetleri aydınlatarak dikkat çekmeyi başaran Müge Anlı, köşe yazarı Vahe Kılıçarslan tarafından övgülere boğuldu.

Televizyon Tarihinde Bir İlk
Televizyon Tarihinde Bir İlk Nilay Işık
Bu içerik 1851 kez okundu.

'Müge Anlı ile Tatlı Sert' isimli reyting rekorları kıran programın sunuculuğunu üstlenen Müge Anlı, köşe yazarı Vahe Kılıçarslan tarafından övgülere boğuldu.

Köşe yazarlığı yapmakta olduğu gazetede kaleme aldığı yazısında Anlı'ya değinen Kılıçarslan, üç gün boyuna toplam üç kategoride (totalde) tüm matematikleri alt üst ederek sabah kuşağında yayımlanan programıyla harikalar yaratan ünlü sunucu hakkında bilgi verdi.

'Müge Anlı ile Tatlı Sert'in televizyon tarihinde bir ilke imza attığını belirten ünlü yazar, rakip yayınları ilk yüze girebilmek için mücadele verirken tüm kişilerde yüzde 35'lere varan izlenme oranlarına ulaşan başarılı sunucuyu tebrik etti.

Anlı'nın, öğretmen çocuğu olduğunu ve çok uzun yıllardır televizyon programcılığı yaptığını ifade eden Kılıçarslan, çalışkan ve dürüst olarak nitelendirdiği sunucuya methiyeler düzdü.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'İçerde' Kardeş Kardeşe Silah Çekiyor
 
müge anlı müge anlı canlı müge anlı nereli müge anlı kızı müge anlı programı müge anlı reyting müge anlı ile tatlı sert vahe kılıçarslan vahe kılıçarslan müge anlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500