Tepkilerden Sonra İlk Açıklama

TRT Müzik kanalında ‘Engelsiz Sahne’ isimli programa katılan ünlü şarkıcı Hakan Peker, canlı yayında şarkı söylediği sırada rejinin kendisini ekrana getirmediğini eleştirerek sahneyi terk etti. Sosyal medyada tepkileri üzerine çeken Peker, açıklama yaptı.

Tepkilerden Sonra İlk Açıklama
Tepkilerden Sonra İlk Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 748 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

TRT Müzik kanalında ‘Engelsiz Sahne’ isimli programa katılan ünlü şarkıcı Hakan Peker, canlı yayında şarkı söylediği sırada rejinin kendisini ekrana getirmediğini eleştirerek sahneyi terk etti.

Engelli vatandaşların, ünlü şarkıcılarla aynı sahneyi paylaştığı programa bu hafta Hakan Peker konuk oldu. Eyüp Sultan Aylar isimli bir vatandaş ile aynı sahneyi paylaşan Hakan Peker, programın bir bölümünde oldukça sinirlendi.

Canlı yayında şarkı söylediği sırada rejinin ekrana kendisini getirmediğini eleştiren Hakan Peker, "Seyirciyi çekeceğine beni çekmen lazım reji. Anladın mı? Yanlış yeri çekiyorsun." diyerek sahneyi terk etti.  Programdan sonra Instagram hesabından bir video yükleyen şarkıcının "Süper bir geceydi. Eyüp Sultan Aylar kardeşim de çok duygulu söyledi çok güzeldi" paylaşımda bulunması tepkileri daha çok üzerine çekti.

Hakan Peker yaşananlarla ilgili sosyal medyada, birden fazla paylaşımda bulunarak; "Benim seyircime dinleyicime saygımı, sevgimi beni tanıyan herkes bilir. 30 yıldır da duruşum hep aynıdır. Bu akşam katılmış olduğum TV programında başından itibaren reji ile sorun yaşamama rağmen programa sonuna kadar devam etmeye çalıştım, yaklaşık 1,5 saat. Ancak takdir edersiniz ki ben de insanım ve benim de bir sinir sistemim var.

Son şarkımın son nakaratında rejinin uyarılarımıza rağmen hâlâ beni, Eyüp kardeşimi, sahneyi görmezden gelip başka yerleri göstermesine tepki verdim” şeklinde açıklamada bulundu.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Uber mi Taksi mi?

 

Hakan Peker TRT Canlı Canlı Yayın Engelsiz Sahne TRT Müzik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500