Terk Edilen Ciciş Esra İntihara Kalkıştı

Kamuoyunda 'Cicişler' olarak bilinen kardeşlerden Esra Ersoy, dün 10 adet ilaç içerek intihar teşebbüsünde bulundu. Esra Ersoy, 12 yıldır birlikte olduğu sevgilisi tarafından terk edildiği için ölmek istediğini söyleyip, sosyal medya hesabı üzerinde de fotoğrafları paylaştı.

Terk Edilen Ciciş Esra İntihara Kalkıştı
Terk Edilen Ciciş Esra İntihara Kalkıştı Meltem Yuksel
Bu içerik 1853 kez okundu.

Kamuoyunda 'Cicişler' olarak bilinen kardeşlerden Esra Ersoy, dün 10 adet ilaç içerek intihar teşebbüsünde bulundu. Esra Ersoy, 12 yıldır birlikte olduğu sevgilisi tarafından terk edildiği için ölmek istediğini söyleyip, sosyal medya hesabı üzerinde de fotoğrafları paylaştı.

Birlikte olduğu kişinin hayatını mahvettiğini ve 12 yıldır eşinden boşanmadığını söyleyen Ciciş Esra; Gazeteciler ne fotosunu koyabiliyor ne adı geçebiliyor. Vay be ne güçlü bir adamla 12 yıl geçirmişim. Eski ilişkilerinizi yayınlama cesaretinde bulunan erkeklerle çıktığınız için altımda ezildiniz Türkiye’nin hanımefendileri. Aferin sana gücüne hayranım ama artık o gücünden yararlanamayacağım için biraz güçsüz olmanı istiyorum. Ve ben basının cesaret edemediği şeye ben ediyorum benim kaynak alın alın kullanın korkmayın ondan ben onu köpek ettim yıllarca vay be ne kadınmışım. Şimdi de korkmuyorum. Sevsinler onun karizmasını ben önayağım avukatlar beni arasın onun gücü bir bana yetmez. Bunu da göstericem herkese. Asla korkmuyorum ondan. Eskiden evli diye utanıyordum saklıyordum. Artık utanmıyorum o utansın beni bu hale düşürdüğü için ama gizliden utanmaz o. Gösterin azcık adamı korkmayın ben alıyorum tüm işlenen suçları üzerime. Çıksın gerçek yüzü bakalım bide konuşsun ya neden bana uzaklaştırma kararı almış bunu da açıklasın. Ben niye utanım o utansın ben mağdurum yıllarca mağdur duruma düşmekten çekindim artık çekinmiyorum ben acılar çeke çeke böyle delirdim.

Her gün ağladım her gün üzüldüm hem de çok güzel geri mutlu edildim. Adam laf cambazı yemeyin bu numaraları Türkiye’nin 1 numaralı şerefsiziymiş de güzelliğimi kullanmak için şerefli taklidi yapıyormuş. Hadi murat yıldırım seni de ünlü olma vaktin geldi artık. Yeni star oscarlık oyuncu değerlendirilsin derim. Bence yakışıklı aslında iyi bakın bende mi sorun var ki. Bana kıvanç tatlıtuğdan daha yakışıklı görünüyor hatta kıyaslamam o derece. İlginç. Hadi yine iyisin seni yakışıklı gören bir salak bulmuşsun yıllarca etinden sütünden yararlanmışsın. Sıkıldın mı benden hani ömür boyu benimleydin. Hani birlikte yaşlanacaktık. İnandım cidden inandırıyor dikkatli olun adam yürüyen tehlike üçkâğıtçı çıktı en güvendiğim adam. Yazıklar olsun ve bunu herkes duysun. Utanmıyorum o beni terk etti. Ya terkedildim. Oysaki bunu hiç yaşamam sanırdım. Salakmışım 30 yaşına gelince tuhaf bir şeyler oluyo sanırım. Bide benim gibi 18liklere taş çıkaran bir kadına bile oluyor. Kusura bakmayın megaloman oldum ama öyle işte napim gerçek olduğu için söylüyorum ve bununla şımarmıyorum. Baksana sonuç ortada. Hayatımı mahvetti bu adam” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Gizlice Evlendiler

 

Esra Ersoy Ceyda Ersoy İntihar Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500