Terör Olayları Onu Hiç Korkutmuyor

Ülkede yaşanan terör olayları ile ilgili konuşan ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu, insanların bu olaylardan etkilenmemesi gerektiğini söyledi.

Terör Olayları Onu Hiç Korkutmuyor
Terör Olayları Onu Hiç Korkutmuyor Nilay Işık
Bu içerik 1249 kez okundu.

Ülkede yaşanan patlamalar ve terör saldırıları hakkında görüş bildiren Emel Müftüoğlu, insanların bu tür olaylardan etkilenmemesi gerektiğini söyledi.

Geçtiğimiz gün gittiği Akmerkez'de objektiflere yakalanan Müftüoğlu, her zamanki gibi alışverişte yakalandığını belirterek muhabirlerle şakalaştı.

Yaşanan terör olayları nedeniyle dışarı çıkmaktan korkup korkmadığı sorusuna cevap veren ünlü şarkıcı, 'Ölürsek ölürüz, onlardan mı korkacağız?' ifadelerini kullandı. İnsanların yaşananlara inat dışarı çıkması gerektiğini hatırlatan Müftüoğlu, umudun yitirilmemesi tavsiyesinde bulundu.

Meslektaşı Sezen Aksu'nun yakın zamanda albüm çıkaracağı müjdesini de veren ünlü şarkıcı, Yaşar Gaga'nın çıkaracağı 'Alakasız Şarkılar' isimli albümün, 100 yılın albümü olacağını iddia etti. İçinde büyük sanatçıların yer aldığı ve hepsinin de birbirinden ilginç şarkılar seslendireceği 'Alakasız Şarkılar'da Sezen Aksu, Tarkan, Serdar Ortaç, Hande Yener, Aşkın Nur Yengi, Nazan Öncel ve Kenan Doğulu gibi pek çok ünlü ismin yer aldığını söyledi. 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Tarık Akan'ın Oğlu Evlendi
 
emel müftüoğlu emel müftüoğlu terör emel müftüoğlu sezen aksu sezen aksu sezen aksu yeni albüm sezen aksu alakasız şarkılar alakasız şarkılar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500