Terör Örgütünün Ölüm Listesinde

Fatih Portakal, bir izleyicisinin "Siz de PKK'ya teşekkür etmediniz mi?" sorusuna çok sinirlendi ve Mart ayından bu yana TAK'ın ölüm listesinde olduğunu ve özel korumayla gezdiğini belirtti.

Terör Örgütünün Ölüm Listesinde
Terör Örgütünün Ölüm Listesinde Meltem Yuksel
Bu içerik 1285 kez okundu.

FOX TV’nin Ana Haber spikeri  Fatih Portakal, PKK'nın gerçekleştirdiği bombalı saldırılar sonrası HDP'nin yaptığı açıklamayı eleştirdi. Portakal'ı sinirlendiren şey ise bir izleyicinin "Siz de PKK'ya teşekkür etmediniz mi?" sorusu oldu. İzleyicisini vicdansızlıkla suçlayan sunucu, terör örgütünün ölüm listesinde olduğunu, bu yüzden de özel korumayla gezdiğini açıkladı.

Portakal FOX TV ana haberde HDP'nin PKK'nın saldırıları üzerine yaptığı açıklamaya canlı yayında çok sert cevap verdi. HDP'li yetkililerin yine aynı hataya düştüğünü söyleyen sunucu;

"Teröriste terörist denir. Teröre de terör denir. Bugün yaşadığımız olaylar terör saldırısıdır. Siz öyle bir veriyorsunuz ki çatışma. Ne çatışması bu? Haince bir saldırıdan bahsediyoruz. Sayın HDP'liler teröre terör demediğiniz sürece, terör örgütü PKK'ya o duvarı örmedikçe bu kaynaşma nasıl olacak, birlik zamanını nasıl gerçekleştireceğiz? dedi.

HDP eleştirisi sonrası bir izleyicinin "Siz de PKK'ya teşekkür etmediniz mi?" sorusuna sinirlenen Portakal, bir gerçeği ilk kez açıklayacağını söyleyerek PKK terör örgütünün ölüm listesinde olduğunu ve özel korumayla gezmek zorunda olduğunu belirtti.

fatih portakal fatih portakal tehdit fox tv fox ana haber fatihj portakal hdp pkk açıklaması fatih portakal izle fatih portakal kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500