Tescilli Güzelden Lise İtirafı

2014 yılında katıldığı Rusya'da güzellik yarışmasında ikinci olan Anastasia Reshetova, ortaokul ve lise yıllarında 'çok uzun boylu' ve 'çıkık çeneli' olmasından dolayı okul arkadaşı tarafından alay konusu olduğunu ifade etti.

Tescilli Güzelden Lise İtirafı
Tescilli Güzelden Lise İtirafı Tuğçe Tekin
Bu içerik 2060 kez okundu.

2014 yılında katıldığı Rusya'da güzellik yarışmasında ikinci olan Anastasia Reshetova, ortaokul ve lise yıllarında 'çok uzun boylu' ve 'çıkık çeneli' olmasından dolayı okul arkadaşı tarafından alay konusu olduğunu ifade etti. Alay konusu olduğunu ailesinden sakladığını söyleyen 20 yaşındaki model, "Küçük düşürüldüğümü düşünüyordum ve bunu kimseye söyleyemezdim" dedi.

Annesi ve babası çocuk yaşta ayrılan, 17 yaşında aile evini terk eden Reshetova "İlk aşamada sevgilim bana yardım etti. Katıldığım güzellik yarışmasıyla da hayatım değişti. Artık kendi paramı kazanabilecek durumdayım" ifadelerini kullandı.

Rusya’da bir güzellik salonunda işletmecilik yapan Anastasia Reshetova, son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla İnstagram'ın gözde kullanıcılarından biri haline geldi ve 1.2 milyon takipçi sayısına ulaştı.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Çapkınlık Yaparken Fena Yakalandı

 

Rusya Anastasia Reshetova İtiraf Lise Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500