Tilbe 'O Ses Türkiye'nin Jüri Koltuğunda

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, yeni sezonda Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği 'O Ses Türkiye'nin jüri üyesi arasında yerini aldı.

Tilbe 'O Ses Türkiye'nin Jüri Koltuğunda
Tilbe 'O Ses Türkiye'nin Jüri Koltuğunda Ecem Şenol
Bu içerik 783 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Geçtiğimiz günlerde bazı kişilerin ortaya attığı intihar dedikodularını yalanlayan sanatçı, konuya yönelik net bir açıklama yaptı. Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe hakkında geçtiğimiz günlerde ortaya atılan “İntihar etti” iddiaları tüm Türkiye’de şok etkisi yaratmış, başta sanatçının yakınları olmak üzere hayranlarını ve sevenlerini kaygılandırmıştı.

Ancak Yıldız Tilbe, iddiaların ortaya atıldığı 20 Eylül tarihinden bir gün sonra TV’de bir programa katılarak dedikoduları net bir ifadeyle yalanlamış, sağlığının gayet yerinde olduğunu ifade etmiş ve bu söylentileri ortaya atanlar hakkında hukuki çerçevede haklarını arayacağını ifade etmişti.

Hatta intihar iddialarının ortaya atıldığı tarihte O Ses Türkiye’nin ilk çekimlerine Yıldız Tilbe çılgın dansıyla damga vurduğu görülmüş ve büyük alkış alan sanatçının bu dansı yarışmada, yeni sezonda eğlencenin dozunun yükseleceğinin de mesajını vermişti.

Türk müziğinin sevilen ismi Yıldız Tilbe'ye Murat Boz, Gökhan ve Hakan kardeşler ile son O Ses Türkiye yarışmasının geçen sezonun şampiyonu Hadise’nin eşlik edeceği televizyon programında yer alacağı duyuruldu. İlk sezonundan itibaren ekranların sevilen yarışmalarından biri haline gelen O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe Sibel Can'ın yerine jüri koltuğuna oturacak.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sıla Ahmet Kural'dan Hamile mi?

 

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye Jüri Koltuğu Açıklama İntihar Haber Yalanlama Türkiye Acun Ilıcalı Hadise Athena Sibel Can Acun Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500