Tilki Ailesine Büyük Şok

Alkollü mekanlarda gece geç saatlerde sahne aldığı için 16 yaşındaki Aleyna Tilki’ye yasak getiren Bakanlık harekete geçti ve genç kızın ailesi savcılığa gidip ifade verdi.

Tilki Ailesine Büyük Şok
Tilki Ailesine Büyük Şok Meltem Yuksel
Bu içerik 1373 kez okundu.

Henüz 16 yaşında olmasına rağmen alkollü mekanlarda sahne alan Aleyna Tilki’nin ailesi hakkında bakma muhtaç yaşta çalıştırıp çocuk istismarı yapıldığı ihbarı üzerine Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.

Kimliği belirsiz olan kişinin ihbar telefonunda genç kızın aynı zamanda cinsel istismara maruz bırakıldığı hem de alkollü mekanlarda sahne almasının kişisel gelişim bozukluğuna da zarar vereceğini söylediği iddia edildi.

Konuyla ilgili soruşturma başlatılınca geçtiğimiz günlerde Tilki ailesinin İstanbul Adliyesi’ne giderek yaklaşık bir saat boyunca ifade verdiği öğrenildi. Daha 16 yaşında olan ortaöğretim öğrencisinin suça sürüklenen çocuk sıfatıyla ifadesi alındığı belirtildi. Ailesinin kendi üzerinden para kazanmadığını iddia eden çocuk şarkıcı okul ve müzik hayatını birlikte yürüttüğünü, verdiği konserlerle de yeteneğini ortaya koyduğunu açıkladı.

Dünyaca ünlü şarkıcıların kendi yaşlarında sahne aldığını söyleyen Aleyna örnek olarak Selena Gomez’i göstererek ailesinin herhangi bir imza atmadığını ve alkollü mekanlarda sahnem almadığını beyan etti. Çocuklarının bakım ve yükümlülüklerini ihlal suçundan dolayı ailesi hakkında başlatılan soruşturma bünyesinde genç şarkıcının anne ve babası çocuklarının eğitim ve öğretimine çok önem verdiklerini, kızları asla istismar etmediklerini belirtti. Tilki ailesi hakkında başlatılan soruşturmanın devam ettiği açıklandı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sinemalarda Bu Hafta

Aleyna Tilki Aleyna Tilki Ailesi Cevapsız Çınlama Savcılık Emniyet Müdürlüğü Sorgu Alkol İstanbul Selana Gomez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500