Tipi ve Yaşar Karşı Karşıya

Geçtiğimiz hafta Ekrem’i ziyarete giden Meryem masada olan herkesi tehdit etmiş ve masa üyeleri bu durum karşısında ne yapacaklarını şaşırmıştı. Bunun üzerine Ekrem’in nasıl bir plan yapacağı merak konusu oldu. Diğer taraftan Mürsel, Yaşar’ı çoktan hedefe almıştır bile.

Tipi ve Yaşar Karşı Karşıya
Tipi ve Yaşar Karşı Karşıya Meltem Yuksel
Bu içerik 3593 kez okundu.

Bu akşam 80. Bölümüyle ekranlara gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır Çakırbeyli'nin masadaki yerine geçen Meryem, ailesine zarar verecek düşmanlarını ortaya çıkarmak konusunda kararlıdır ve her şeyi bir yana bırakıp planlarını uygulamaya koyulur.

Karısının nasıl bir plan yaptığından bihaber olan Hızır ise iyice endişelenmiştir. İçerideki herkes dışarıdan hayırlı bir haber beklerken karşılarında şer bulurlar.

Aynı koğuşu paylaşan dostlardan önce Tipi'ye değen Mürsel'in tehditleri, o koğuştan birinin canını yanmasına neden olacaktır.

Diğer taraftan Ceylan, Alparslan ve İlyas'ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir.

Bütün bu yaşananların aksine sakinliğini koruyan Ünal Kaplan çatışmaktansa uzlaşmaktan yanadır. Bunun mümkün olmasını sağlayacak plan ise Ekrem'in kızı Selda ve Hızır Ali üstünden yapılacaktır.

 Bütün bu karmaşa içinde etrafında olup biteni fark edemeyecek kadar kör olan Hızır Ali'nin yaptığı hatalar Çakırbeyli ailesinin kapıların dışında kalmasına neden olacaktır.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tacizcisini İfşa Etti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm Fragmanı EDHO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500