Tipi'den Sonra Sıra Kimsesiz Yaşar'da

Bu akşam 81. Bölümüyle ekranlara gelecek olan Eşkıya Hükümdar Olmaz’da Hızır Reis hapisten kaçmanın yollarını arayacak.

Tipi'den Sonra Sıra Kimsesiz Yaşar'da
Tipi'den Sonra Sıra Kimsesiz Yaşar'da Meltem Yuksel
Bu içerik 5575 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

ATV ekranının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Hızır, ekran başındakileri endişelendirmeye hazırlanıyor.

Hızır, Ekrem'den başka hainlerin de olduğunu fark etmiş, bir an önce hapishaneden kurtulmanın yollarını aramaya çoktan başlamıştır bile. Dışarıda olup bitenlerin sorumlularıyla yüzleşmek ve ailesinin başına gelenlerin hesabını sormak için yanıp tutuşurken eli kolu bağlı oturması mümkün değildir.

Ünal Kaplan, en yakınındaki adam tarafından yıllarca kandırıldığını öğrenir ve yaşadığı suçluluk duygusuyla kendine bir günah keçisi arar. Diğer taraftan ise Hızır'ın dışarıya çıktıktan sonra yapacaklarından nasibini almamak için çalışmalara başlayacaktır. Aynı korkuya sahip olan diğer isim Ekrem ise yapacağı bir hamleyle dengeleri değiştirecektir.

Hala kaçak durumunda olan İlyas'ın öfkesi, Mürsel'i bir türlü köşeye sıkıştıramadığı için günden güne çoğalır. Ne zaman nereden çıkacağı belli olmayan Mürsel de hapishanedekileri bitirme konusunda kararlıdır. Tipi'den sonra sıra Kimsesiz Yaşar'a gelmiştir.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye’ye İlk Emmy Ödülü Kara Sevda’dan Geldi

ATV Eşkıya Hükümdar Olmaz Eşkıya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Hükümdar Olmaz 81. Bölüm Eşkıya Hükümdar Olmaz 81. Bölüm Fragmanı EDHO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500