Tolga Karel’den Eski Eşine Şok İddia

'Yaprak Dökümü' dizisiyle hafızalara kazınan Tolga Karel, kendisine ‘hayırsız baba’ suçlaması yöneten eski eşi Günay Musayeva’ya ateş püskürdü. Eski oyuncu, Azeri modelin kendisini 2015 yılında şoförüne öldürtmeye çalıştığını söyledi.

Tolga Karel’den Eski Eşine Şok İddia
Tolga Karel’den Eski Eşine Şok İddia Meltem Yuksel
Bu içerik 2450 kez okundu.

Azeri model Günay Musayeva, 2015 yılında boşanırken aylık 500 lira nafaka ödemesine karar verilen Tolga Karel'in 5 yıldır elini cebine atmadığını iddia etmiş, "İnşallah diğer çocuklarına daha iyi baba olur. 5 yıldır bir kez bile arayıp oğlumuzla konuşmadı. Cihangir'i Babalar Günü'nde etkilenmesin diye okula göndermiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Takvim gazetesinin haberine göre; oyunculuğu bırakıp ABD'de tır şoförlüğü yapan Karel, 8 yaşındaki oğlu Cihangir'in annesi olan eski eşine sert yanıt verdi. ABD'li eşi Sarah Margarett ile ikinci bebeğine kavuşmak için gün sayan Karel, Azeri modele şu şok iddiayla ateş püskürdü:

"Beni öldürmeye azmettirdiği adam yakalanıp cezaevine atıldı. Hepsinin ispatı var. Rabbime beni böyle bir kadından kurtardığı için şükrediyorum. Benim için bir ölü o. Oğlum benim oğlum; ama gün gelir o da gerçekleri bildiğinde onun yanında bir dakika kalmaz."

Tolga Karel, 2015'te Musayeva'nın şoförünün kendisine silah çektiği iddiasıyla savcılığa başvurmuştu. Azeri model, bu iddiayı, "Tolga, eve alkollü geldi. Her yeri dağıttı. Sonrasında yaşananlardan haberim yok" diye yalanlamıştı.

Günay Musayeva, olaylı şekilde boşandığı Tolga Karel'den olan oğlu Cihangir'e tek başına baktığını söylemiş ve beş yıl boyunca sadece bin lira nafaka gönderdiğini belirtmişti.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Meryem Açıldıkça Açıldı

 

 

 

 

Tolga Karel Günay Musayeva ABD Azeri Yaprak Dökümü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500