Topçuyla Popçuyu Birleştiren Dev Proje

Büyük bir heyecan içerisinde beklenen 'Goal!' isimli filmin, dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ile genç kızların sevgilisi Kanadalı şarkıcı Justin Bieber'ı bir araya getireceği öğrenildi.

Topçuyla Popçuyu Birleştiren Dev Proje
Topçuyla Popçuyu Birleştiren Dev Proje Nilay Işık
Bu içerik 1993 kez okundu.

Dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ile ünlü şarkıcı Justin Bieber'ın, büyük bir heyecan içerisinde beklenen 'Goal!' isimli film için bir araya gelecekleri öğrenildi.

2017 senesinin mart ayında çekimlerine başlanacağı öğrenilen 'Goal!' filmi için bir araya gelecekleri öğrenilen Ronaldo ile Bieber ikilisine, dünyaca ünlü isimler olan David Beckham ile Clint Eastwood'un da eşlik edeceği ortaya çıktı.

100 MİLYON STERLİNLİK DEV BÜTÇE

100 milyon sterlinlik dev bir bütçeyle hazırlanacak olan bu önemli filmin yapımcılarının Justin Bieber'ı ikna etmeye çalıştıkları ilgisi alındı.

'Goal' serisinin devamı netliğinde olan ve Los Angeles'ta yaşayan genç bir futbolcunun yükseliş hikayesini konu edinen film, hasılat rekoru kırma iddiası taşıyor.

justin bieber cristiano ronaldo justin bieber cristiano ronaldo goal filmi ronaldo bieber ronaldo bieber david beckham clint eastwood
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500