Torununu Kaçıran Gelinini Dövdü mü?

Gelinini dövdüğü iddia edilen Latif Doğan, iddiaları sert bir şekilde yalanladı.

Torununu Kaçıran Gelinini Dövdü mü?
Torununu Kaçıran Gelinini Dövdü mü? Nilay Işık
Bu içerik 3413 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Oğlu Seydi Vakkas'ın eşi Alena'yı dövdüğü iddia edilen ünlü türkücü Latif Doğan, hakkında ortaya atılan bu iddiaları sert bir dille reddetti.

2013 senesinde oğlu Seydi Vakkas ile hayatını birleştiren Rus gelini Alena'ya görkemli bir düğün yapan Doğan'ın, gelinini dövdüğü iddia edildi.

Torununu Rusya'ya kaçırdığı gerekçesiyle gelinine şiddet uyguladığı söylenen ünlü türkücü, ekranların sevilen magazin programı 'Renkli Sayfalar'a konuyla ilgili açıklama yaptı.

Hiçbir şekilde gelinine ya da başka bir kadına kaba kuvvet uygulamasının söz konusu olmadığını ifade eden Doğan; gelininin, oğluyla anlaşamadığı süreçte Rusya'ya giderek döneceğini belirttiği tarihte dönmediğini ve torununu 9 ay boyunca oğluna göstermediğini açıkladı.

Türkiye'ye döndükten sonra açılan boşanma davasının ardından mahkeme sonuçlanıncaya dek 3 defa torununu Rusya'ya kaçırma teşebbüsünde bulunan gelininin bütün ihtiyaçlarını karşıladığını söyleyen ünlü türkücü, bir anneyi çocuğundan ayırmasının mümkün olmadığını ifade etti. Ne mağduru ne de caniyi oynadığını belirten Latif Doğan, yalnızca baba olarak üzerine düşen görevleri yerine getirdiğini söyledi.

latif doğan latif doğan eşi latif doğan karısı latif doğan ailesi latif doğan oğlu latif doğan oğlu seydi seydi vakkas seydi vakkas eşi latif doğan gelini latif doğan rus gelini latif doğan gelinini dövdü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500