"Tostumu Yedim" Mesajının Perde Arkası

Bir magazin programına konuk olan Şenol İpek, 90’lı yıllarda Çağla Şıkel'in kendisine gönderdiği iddia edilen 'Tostumu yedim' mesajının perde arkasını anlattı.

Meltem Yuksel
Bu içerik 1410 kez okundu.

Bir magazin programına konuk olan Şenol İpek, 90’lı yıllarda Çağla Şıkel'in kendisine gönderdiği iddia edilen 'Tostumu yedim' mesajının perde arkasını anlattı.

İpek; “Zannettiğiniz şey sizin o dönem basından görüp, duyduğunuz şeyler. Bir olayı tamamıyla irdeleyip, detayını gerçekliğini bilmeden elinize klavyeyi alıp, belden aşağı eleştirmeyin insanları. Bu kul hakkına girer. Tabii ki eleştirebilirsiniz ama bu belden aşağı olmasın. Bu tamamıyla bir algı olayıydı. Gerçeği çok daha farklıydı, çok kötü bir şey yoktu. Çığ gibi büyüyen bir magazin dönemi yaşıyorduk. Aldı başını gitti, olaylara 50 kişi 100 kişi dahil oldu. Biz kendimizi anlatana kadar, doğruyu anlatmaya çalışana kadar iş işten geçmişti.

“Böyle bir odaya gitme, odaya davet etme böyle bir şey yok. O zaman da bas bas bağırıp söylediğimizde, altını çizdiğimizde yapamadık, beceremedik. Orada telefondan bir görüntü yapılıyor, bizim telefonumuz değil ki o zaten. O mesajmış gibi gösteriliyor. Halbuki o bize soruyor ki o zaman da ben evliydim. Hep beraber Kıbrıs’a yılın mankeni ödüllerini almaya gitmiştik. Aşağıda bekliyorduk, onlar üst taraftaydı.

‘Geliyor musunuz, gelmiyor musunuz? Ben tostumu yiyip odaya döneceğim…‘ gibi bir mesaj. Olay bu. Ondan sonra orada başka bir gerginlik oluyor, bununla birleşiyor. 45 gün sonra ortaya çıkıyor zaten. 1-2 gün sonra olan bir şey değil.

Burada ne Çağla’nın bir kabahati var, ne benim bir kabahatim var. Orada bulunan birkaç kişinin İstanbul’a döndükten günler sonra farklı anlatması… O dönem Çağla’dan nefret eden iki tane mankenin kuliste konuşup, bunu magazinci abilerine anlatması.

Ben 10 gün utancımdan dışarı çıkamadım. Şuan bile bunu konuşmaktan son derece muzdaribim. Çağla çok değerli bir arkadaşım. Uzun yıllar biz birbirimizle hiç görüşmedik. Yıllarca yan yana gelemedik. Geçtiğimiz sene yan yana geldik. Çocuklarını gördüm. Çağla neredeyse benim çocukluk arkadaşım… Magazinde kriz yönetme olayı var ya, yönetemedik. Büyüklerimiz de yönetemedi” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ahmet Kural Adliye Çıkışı Yuhalandı

Şenol İpek Çağla Şıkel Manken
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500