Tuba Ünsal Kızıyla Birlikte Beyaz Perdede!

Annesi Tuba Ünsal’la kamera karşısına geçtiğinden habersiz olan Sare, Elif Zeyno karakteriyle izleyicilerle buluştu.

Tuba Ünsal Kızıyla Birlikte Beyaz Perdede!
Tuba Ünsal Kızıyla Birlikte Beyaz Perdede! Dilay Aydın
Bu içerik 12719 kez okundu.

 

Geçtiğimiz haftalarda çıkan, Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun başrollerini paylaştığı ‘Dünyanın En Güzel Kokusu’ filminde annesiyle kamera karşısına geçen Sare, sevimli halleriyle izleyicilerin beğenisini topladı. En doğal tavırlarıyla annesi Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu ile kahvaltı masasında görülen Sare, Elif Zeyno karakterine hayat verdi.

Şubat ayında vizyona giren ‘Dünyanın En Güzel Kokusu’ ile izleyicilerin beğenisini kazanan Tuba Ünsal, Rıza Kocaoğlu ile kamera karşısına geçmişti. Endemol Shine Türkiye ile Böcek Film’in yapımcılığını ortak üstlendiği film, modern zaman masalı niteliğinde bir aşk hikayesiydi. Eğlenceli, çapkın, romantik ve çocukluk özlemiyle yanıp tutuşan bir şarkı sözü yazarını oynayan Rıza Kocaoğlu, Hakan karakterine hayat veriyor. Uğur Yazıcıoğlu’nun yazıp yönettiği filmin süpervizörlüğünü ‘G.O.R.A.’, ‘Sınav’, ‘Aşk Tesadüfleri Sever’, ‘Vizontele’ gibi başarılı filmlerin yönetmeni Ömer Faruk Sorak üstleniyor. Burak Altay, Esra Ruşan, Nezih Tuncay, Açelya Akkoyun ve Feriha Eyüpoğlu gibi isimlerin de bulunduğu filmin müziklerini ise Mert Tünay yaptı.

Elite Model Look yarışmasına katıldıktan sonra profesyonel mankenlik kariyerine başlayan Tuba Ünsal, çeşitli dizilerde ve sinema filmlerinde rol aldı, televizyon programları yaptı. Son olarak Ruhumun Aynası adlı dizide oynayan Ünsal, Çılgın Dersane, Mumya Firarda gibi filmlerde de izleyiciyle buluşmuştur. 2003 yapımı Vizontele Tuuba adlı filmde de izlediğimiz güzel oyuncu, Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli ve Tolga Çevik gibi başarılı oyuncularla başrolleri paylaşmıştı.

Tuba Ünsal Rıza Kocaoğlu Dünyanın En Güzel Kokusu Tuba Ünsal eşi Tuba Ünsal filmleri Vizontele Tuuba Son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500