Tuğba Özay'dan Yürek Hoplatacak Klip

Tuğba Özay, yeni albümünün ikinci şarkısına da klip çekti. Düzce Gölyaka’da çekilen klip için adeta sinema filmlerini aratmayacak plato kurulurken, 50 kişilik ekip projede görev aldı.

Tuğba Özay'dan Yürek Hoplatacak Klip
Tuğba Özay'dan Yürek Hoplatacak Klip Tuğçe Tekin
Bu içerik 1522 kez okundu.

Tuğba Özay, yeni albümünün ikinci şarkısını da kliplendirdi. Düzce Gölyaka’da çekilen klip için adeta sinema filmi gibi plato kurulurken, 50 kişilik ekip projede görev aldı.

Tuğba Özay, 3. albümü olan Pes Etme’nin ikinci klibini "İnançsız Aşklar" isimli şarkıya çekti. Düzce Gölyaka’da gerçekleşen çekimlerde sinema filmi gibi plato kuruldu. Klibin yönetmenliğini Banu Kaptanoğlu Özay’ın yaptığı klip için 50 kişilik ekip kuruldu.

30 saatte çekilen klipte Tuğba Özay beş kostüm giydi. Bestesi Göksel Sönmezocak aranjesi Suat Aydoğan’a ait olan "İnançsız Aşklar" isimli şarkının klibinde Tuğba Özay’a oyuncu Oyuncu Serkan Gürkan eşlik etti. Tuğba Özay kliple ilgili olarak," Senenin en iyi aşk şarkısı geliyor. Görsel olarak da çok etkili sahneler var. Gölyaka’nın muhteşem doğasından faydalanmak Harika görselliklerle dolu, film tadında bir klip çekmemizi sağladı. Banu hanım ve tüm ekibine çok teşekkür ediyorum" dedi.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Orhan Gencebay Müge Anlı ile Kayıp Arayacak

Tuğba Özay Gölyaka Klip İnançsız Aşklar Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500