Tuğçe Kazaz Bahçeli'ye Özendi

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıklıkla söz ettiren Tuğçe Kazaz, öldürülen terörist sayısının 147 oluşunun ilahi bir mesaj içerdiğini iddia eden tweet'ler attı.

Tuğçe Kazaz Bahçeli'ye Özendi
Tuğçe Kazaz Bahçeli'ye Özendi Nilay Işık
Bu içerik 1681 kez okundu.

Yaptığı paylaşımlarla adından sıklıkla söz ettiren ve pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından alay konusu olan eski manken Twitter Tuğçe Kazaz, ölen terörist sayısının 147 oluşunun ilahi bir mesaj olduğunu iddia etti ve bu iddiasını açıklayan tweet'ler attı.

147'yi rakamlarına ayıran Kazaz; Allah'ın 1 olduğunu, 4 büyük meleğin bulunduğunu ve yer ile gökün 7 katmandan oluştuğunu ifade etti. Bunun sonucunu Allah'ın gazabı olarak nitelendiren eski manken, 1, 4 ve 7 rakamlarının toplamı olan 12'nin de teröristlerin vurulması emrini veren 12. Cumhurbaşkanı'nı kastettiğini iddia etti.

Bu beyin yakan analiziyle sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandıran Tuğçe Kazaz, akıllara 41 hesabı yapan Devlet Bahçeli'yi getirdi. 

tuğçe kazaz son hali tuğçe kazaz tesettür kazaz tuğçe kazaz tuğçe kazaz caps tuğçe kazaz instagram tuğçe kazaz twitter tuğçe kazaz 147 tuğçe kazaz dini tuğçe kazaz cumhurbaşkanı tuğçe kazaz recep tayyip erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500