Tülin'le Caner Evlenecek mi?

Bir döneme damgasını vuran Tülin-Caner ikilisinden Caner'in Esra Erol tarafından sunulan izdivaç programına katılmasının ardından Tülin de soluğu Seda Sayan'ın programında aldı.

Tülin'le Caner Evlenecek mi?
Tülin'le Caner Evlenecek mi? Nilay Işık
Bu içerik 4009 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bir döneme damgasını vuran ve katıldıkları 'Benimle Evlenir misin' programında büyük bir aşk yaşayan Tülin ile Caner ikilisinden Caner'in, damat adayı olarak Esra Erol tarafından sunulan izdivaç programına katılmasının üzerine Tülin de soluğu Seda Sayan'ın izdivaç programında aldı.

13 yıl önce katıldıkları evlilik programında yaşadıkları fırtınalı ilişki nedeniyle Türkiye'nin en çok konuştuğu isimler arasına dahil olmayı başaran ünlü ikiliden Caner'in ekranlara geri dönmesinin ardından Tülin de geç kalmadı.

Esra Erol'un bu hamlesi karşısında harekete geçen rakip Seda Sayan da 'Evleneceksen Gel' isimli programının kadrosuna Tülin'i dahil etti.

Yaklaşık olarak aynı anda ekranlara dönen Caner ile Tülin ikilisinin, çıktıkları programlara katılma karşılığında maaş aldıkları iddiaları ise sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı.

caner caner toygar tülin damat caner gelin tülin caner tülin esra erol caner esra erol seda sayan evleneceksen gel seda sayan tülin evleneceksen gel tülin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Dcaner engin     0000-00-00 Kendim bulgaristanym cok isterim tulun ablayla evlenesin
Adym dcaner engin bulgaristanym     0000-00-00 Cok seviyorum semi cok isterim cok isterim tulun ablayla evlenesin bekleyorum
Asiye     0000-00-00 Asiye hala ikisi diyorum