Turabi ve Kerimcan mı?

Survivor yarışmasından sonra Kertenkele isimli dizide oynayan Turabi Çamkıran Internet fenomeni Kerimcan Durmaz’ı kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Turabi ve Kerimcan mı?
Turabi ve Kerimcan mı? Meltem Yuksel
Bu içerik 4085 kez okundu.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor isimli yarışmada tanıdığımız 'Turbo' lakaplı Turabi Çamkıran çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yarışma bittikten sonra birçok dizide rol alması için teklif geldiğini söyleyen Çamkıran oyunculuk eğitiminden sonra bu işe giriştiğini açıkladı. 'Kertenkele' isimli diziyi kariyeri için fırsat olarak nitelendiren Turabi iki üç dizide oynadıktan sonra kendisini oyuncu olarak göremeyeceğini açıkladı.

Ayda 200 bin kazandığı iddia edilen Internet fenomeni Kerimcan Durmaz’ın yanında sönük kalacağını söyleyen yarışmacı, gerçek star ablamız (Kerimcan) olduğunu öğrendik dedi. Şov yıldızının kazandığı paralar karşısında boşu boşuna uykusuz kaldığını da sözlerine ekledi.

Annesinin istediği bir bayanla evleneceğini dile getiren Turabi, çocuklu bir bayanla evlenmeyi düşünmediğini fakat aşık olduğu kadını her şeyiyle kabullenebileceğini söyledi.  

turabi turabi çamkıran turbo turabi kerimcan durmaz survivor kertenkele
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500