Türk Kadınlarını Aşağıladı!

'Sıla ve Adanalı' dizileriyle adından söz ettiren, sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakan Mehmet Akif Alakurt’tan olay yaratan bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından Türk kadınlarına hakaret eden oyuncu; "Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin" ifadelerini kullandı.

Türk Kadınlarını Aşağıladı!
Türk Kadınlarını Aşağıladı! Meltem Yuksel
Bu içerik 939 kez okundu.

Mehmet Akif Alakurt, sosyal medya hesabı üzerinden yazdığı satırlarla adeta Türk kadınını aşağıladı. Instagram hesabından tepki çeken bir paylaşıma imza atan Alakurt, “Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve ben de öyle düşünüyorum diyen. Zaman geçtiğinde aynı fikirde olduğunu iddia ettiği düşüncelerle alakası olmadığı için esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. (Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin)” ifadelerini kullandı.

Daha öncede paylaşımları yüzünden eleştiri oklarının hedefi haline gelen 39 yaşındaki eski oyuncu, olay sözlerine gelen yoğun tepkilere, yine sosyal medya üzerinden "Bu arada senin annen de bir Türk kadını diyenlere cevaben şunu söyleyeyim; Annem silahla araba kurşunlayacak kadar Türk kadınıdır" açıklamasıyla cevap verdi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Fahriye Gitti Bensu Geldi

 

 

 

 

Mehmet Akif Alakurt Sıla Adanalı Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500