“Türkiye Aleyna’yı Hiç Tanımıyor”

İngilizce eğitimi almak amacıyla 3 ay önce ABD’ye giden Aleyna Tilki, kısa bir tatil için İstanbul’a dönüş yaptı. Aranjör Emrah Karaduman’la bir araya gelen Tilki, çıkışta muhabirlere yeni projelerin olduğunu belirtip “Türkiye Aleyna’yı hiç tanımıyor” dedi.

“Türkiye Aleyna’yı Hiç Tanımıyor”
“Türkiye Aleyna’yı Hiç Tanımıyor” Meltem Yuksel
Bu içerik 1067 kez okundu.

Eğitimi için bir süredir Amerika’da bulunan Aleyna Tilki, kısa süreliğine İstanbul’a döndü. Genç şarkıcı önceki gece aranjör Emrah Karaduman’la bir mekândan çıkarken görüntülendi.

İngilizcesini geliştirdiğini belirten Tilki, Hollywood’un kendisine ilham verdiğini, birçok ırktan insan gördüğünü söyledi. Muhabirlerin “Müzik anlamında ters köşe olacak mı?” sorusuna oldukça iddialı cevap veren genç popçu; “Benim her yaptığım ters köşe. Aslında Türkiye Aleyna’yı hiç tanımıyor. Bendeki sanatçı ruhu. Hatta popüler kültürden çok uzakta bir ruh var. Bunu inşallah bir gün gösterme şansı yakalayacağım” diye konuştu. Son olarak yurtdışında düet çalışmaları olup olmayacağı sorulan Tilki, “Hazırlık içindeyim. Tam belli değil… Ben kimi istersem o olacak” dedi.

Aleyna sokakta mendil satan kadına ise 200 TL verdi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Edis’in Sır Gibi Sakladığı Sevgilisi Ortaya Çıktı

 

ABD Aleyna Tilki Emrah Karaduman Şarkı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500