Türkiye Bu Fotoğrafı Konuşuyor

NATO toplantısında bir araya gelen Savunma Bakanı Fikri Işık ve NATO Genel Sekreteri Jens Stontengerg'in fotoğrafı sosyal medyada çok konuşuldu.

Türkiye Bu Fotoğrafı Konuşuyor
Türkiye Bu Fotoğrafı Konuşuyor Meltem Yuksel
Bu içerik 92501 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan NATO toplantısına, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ın ve NATO Genel Sekreteri Jens Stontengerg'le konuşurken çekildiği fotoğraf damgasını vurdu. Bakan Işık karşısında ellerini önünde birleştirmiş el pençe divan şeklinde duran Stontengerg sosyal medyada çok konuşuldu.

Savunma Bakanlığı Basın Danışmanı Özgür Yurdakadim tarafından çekilen fotoğraf Twitter'da gündem oldu. Bir dönem Bülent Ecevit'in ABD Başkanı Bill Clinton karşısında aynı şekilde olduğunu belirten birçok kullanıcı o günlerin artık eskide kaldığını dile getirdi. Ülkemizin gelişimiyle birlikte artık hiç kimsenin karşısında çaresizce bekleyen Türkiye olmadığı ve rollerin değiştiği sosyal medya üzerinden vurgulandı.

Binlerce kez paylaşılan fotoğrafı trolleyen kullanıcılar Işık ve Stontengerg'in arasındaki konuşmayı esprili bir şekilde dile getirdiler.

İşte o resimlerden bazıları;

 Işık: Hacı bak geçen canımı sıktın

Stontengerg : Tekrar olmayacak efendim 

 Işık: Not ettin mi söylediklerimi

 Stontengerg: Hepsi aklımda efendim

Işık: Rahat, rus porno hazır ol, dikkat 

Stontengerg: El pençe divan

Işık: Böyle efendi ol, hep canımı ye

Stontengerg: El pençe divan

Fikri Işık Bakan Fikir Işık NATO Jens Stontengerg NATO Genel Sekreteri NATO Toplantısı Bill Clinton Özgür Yurdakadim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayhan Kütahyalı     0000-00-00 Reisimizin sayesinde. Artık ayaraba verecekleri bir yönetim yok ülkemizde çok şükür. Artık ayarı kendileri alıyorlar
Ali veli     0000-00-00 Ben hatice değil neticeye bakarım. Ecevitin dürüstlük ve Ulusalcılık tartışılmaz.kıbrıs ne çabuk unuttuk.bir karış toprağını da bir kurşunu da yediren bu ülkenin. Yok dik Durmuş yok eğilimi geçin len bunlarıııı