Türkiye'de Böyle Bacak Yok

'O Ses Türkiye'ye rakip olarak ekranlara gelen ses yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Kibariye, enteresan bir bacak açıklamasında bulundu.

Türkiye'de Böyle Bacak Yok
Türkiye'de Böyle Bacak Yok Nilay Işık
Bu içerik 2233 kez okundu.

Reyting rekorları kıran 'O Ses Türkiye'ye rakip olarak ekranlara gelen 'En İyi Ben Söylerim' isimli ses yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Kibariye, enteresan bir bacak yorumu yaptı.

Programda sergilediği sempatik tavırları ve neşeli yorumlarıyla ilk yayından itibaren herkesin sevgisini kazanmayı başaran Kibariye, programın sunuculuğunu üstlenen ünlü manken Çağla Şikel'e meydan okudu.

Bir yarışmacının bacakları hakkında yorum yapması üzerine jüri üyelerinden biri olan Serdar Ortaç'tan 'Sen kendi bacaklarına bak' cevabını alan Kibariye, fırsatı kaçırmayıp espriyi patlattı. Programın sunucusu Çağla Şikel'in bacaklarının çirkin olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı, kendi bacaklarının Şikel'inkilerden güzel ve gamzeli olduğunu belirterek Türkiye'de böyle bir bacağın bulunmadığını açıkladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

EDHO Fanlarıyla Fena Bozuştu
 
o ses o ses türkiye en iyi ben söylerim kibariye çağla şikel serdar ortaç kibariye serdar ortaç serdar ortaç çağla şikel kibariye bacak kibariye çağla şikel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500