'Tuvalet Camı' Göndermesine Hande Ataizi Çıldırdı

Dün akşam Altın Kelebek ödül törenin sunuculuğunu üstlenen Cem Davran'ın "Tuvalet camı" göndermesine sinirlenen Hande Ataizi, sosyal medya hesabın üzerinden ateş püskürdü.

'Tuvalet Camı' Göndermesine Hande Ataizi Çıldırdı
'Tuvalet Camı' Göndermesine Hande Ataizi Çıldırdı Meltem Yuksel
Bu içerik 1452 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Dün akşam yayınlanan Altın Kelebek ödül törenlerine oyuncu Cem Davran'ın yaptığı oyuncu Hande Ataizi'ne yaptığı 'tuvalet camı' göndermesi büyük ses getirdi.

Gecenin sunuculuğunu son dönemin genç oyuncularından Ayça Ayşin Turan'la birlikte sunan Davran, oyuncunun Ruhsar dizisinin jenerik şarkısını söylemesi üzerine o dönem dizide partneri olan Hande Ataizi'nin bir gece kulübünün tuvalet camında sıkıştığı görüntülere gönderme yaparak "Aklıma tuvalet camı geldi nedense" şeklinde bir açıklamada bulundu.

Salonda gülüşmelere yol açan bu espriden kısa bir süre sonra Ataizi sosyal medya hesabı üzerinden Ruhsar dizisindeki partneri Cem Davran'a göndermede bulunarak; "Yağmurlu bir günde, sen Cem Davran kalk, dizinin yıllarca yayınlandığı kanalın sunuculuğunu yap sonra da güzel anılarla değil de başkaları üzerinden prim yapmaya çalış. Ruhsar'ın ruhuna ters" notunu düştü.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Köşeye Sıkışan Nur Yerlitaş’ı Yardımcısı Kurtardı

 

 

 

Cem Davran Hande Ataizi Altın Kelebek Ödül Töreni Ayça Ayşin Turan Ruhsar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500