"Üç Çakırbeyli’yi de Alın"

Bu akşam 86. bölümüyle ekranlara gelecek ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da nefesler tutulacak. Hızır Reis’in Nevzat’ın kod adını öğrenmesinden sonra hem masa hem de Çakırbeyli ailesi olabilecekleri kestirememektedir. Hızr’ın şahsi zafiyet göstermesi durumunda ortalık karışacak ve masa üyeleri kendilerini garanti altına alabilmek için harekete geçeceklerdir.

Meltem Yuksel
Bu içerik 4801 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Hızır Çakırbeyli, Nevzat'ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer'in ‘birisini öldürdüm demesi’ işlerin daha da sarpa sarıp ailede bomba etkisi yaratmasına neden olacak.

Nevzat'ın bu durumu lehine kullanabileceği çok bellidir ama Hızır'ın, ailesi üzerinden bir pazarlık yapması söz konusu bile değildir.

Bir an önce harekete geçme arzusunda olan Hızır, kimin yanında olacağını, kimin karşısında duracağını görmek için masayı toplar.

Ünal Kaplan'ın Nevzat ile yaptığı görüşme ise masada etkisini gösterecektir. Dostlukların sorgulanacağı toplantının sonunda Çakırbeyliler kendilerini Nevzat'ın namlusunun ucunda bulurlar.

Fakat bu yaşananlar ya bir sona ya da yeni bir dönemin başlangıcına neden olacaktır.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Estetik Yaptırdım Çekmeyin!”

ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86. Bölüm Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500