“Üçüncü Kişiye Ne Düşer Bilirsiniz!”

Pınar Altuğ Atacan, sosyal medya üzerinden kendisinden 9 yaş küçük Yağmur Atacan ile evliliğiyle ilgili yapılan yorumlara ateş püskürdü. Oyuncu, “Evliliğimle ilgili şeyler hiç kimseyi ilgilendirmez. Üçüncü şahıslara ne düşüyor siz bilirsiniz” dedi.

“Üçüncü Kişiye Ne Düşer Bilirsiniz!”
“Üçüncü Kişiye Ne Düşer Bilirsiniz!” Meltem Yuksel
Bu içerik 1209 kez okundu.

Pınar Altuğ son dönemde Instagram hesabından takipçilerine verdiği yanıtlarla sıkça gündeme geliyor. Kendisine yapılan eleştirilere cevap veren oyuncu zaman zaman da geriliyor. Özellikle kendisinden 9 yaş küçük Yağmur Atacan ile evliliğiyle ilgili yapılan yorumlara sinirlenen Pınar Altuğ bu konuyla ilgili gelen sorular üzerine açıklamalarda bulundu.

Altuğ'un açıklamasında;

"Sosyal medyayı ciddiye alıyor musunuz gerçekten? Ben almıyorum, çok eğleniyorum. Yorumlar bir kulağımdan giriyor, bir kulağımdan çıkıyor. Sosyal medya yorumlarını ciddiye alıyorsanız sizde bir sıkıntı var demektir. Kaile alınacak bir şey varsa, yanlış yaptığım bir şey varsa elbette ki ciddiye alırım. Ama evliliğimle ilgili şeyler hiç kimseyi ilgilendirmez. Üçüncü şahıslara ne düşüyor siz bilirsiniz" ifadelerini kullandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Gülşen'i Korkutan Haber

 

 

 

Yağmur Atacan Pınar Altuğ Atacan Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500