Ufuk Bayraktar'dan Mesaj Var

2007 yılında karıştığı bir olay yüzünden 21 gün önce cezaevine giren Uğur Bayraktar, sosyal medya hesabında sevenlerine seslenip “6 ay sonra görüşürüz” dedi. Oyuncu en son Vatanım Sensin dizisinde ‘Dağıstanlı’ karakterini canlandırmıştı.

Ufuk Bayraktar'dan Mesaj Var
Ufuk Bayraktar'dan Mesaj Var Meltem Yuksel
Bu içerik 623 kez okundu.

Ezel dizisinde ‘Dayı’ karakterinin gençliğini canlandırarak dikkatleri üzerine çeken, en son Vatanım Sensin’de ‘Dağıstanlı’yı oynayan Ufuk Bayraktar, geçmişte karıştığı bir olay yüzünden cezaevine girdi.

2007 yılında baba yadigarı olan ruhsatsız silahla bir kavgaya karışan oyuncunun uzun zamandır süren davası sonuçlandı. Ruhsatsız silah bulundurmaktan yargılanan Bayraktar, kesinleşen 6 aylık hapis cezasını çekmek üzere 21 gün önce cezaevine girmişti.

Hakkında çıkan haberlere sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan Ufuk Bayraktar şu ifadeleri kullandı;

“Hayat, insana doğumundan ölümüne dek birçok şeyi yaşatarak, kazandırarak, kaybettirerek, düşündürterek olgunlaştıran; aratıp öğreten ve isteyene de gerçeği bulduran müthiş bir okul ve sınav yeridir. Her erkeğin gençlik döneminde olduğu gibi benimde 2007 yılında karıştığım bir kavgada rahmetli babamın yadigarı ruhsatsız silahı üzerimde bulundurmaktan dolayı kısa bir süre sizlerden uzak, yüce Türk adaletinin güvenli ellerinde olacağım. Her hayırda bir şer her şerde de bir hayır vardır. İnşallah 6 ay sonra görüşürüz. Allah'a emanet olun.”

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Haluk Levent’ten Ferdinand’a Ziyaret

Instagram Vatanım Sensin Ezel Ufuk Bayraktar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500