Ülkeyi Bu Halde Bırakıp Gidemiyor

Oyuncu sevgilisi Eylem Server Ünüvar'la hayatını birleştirdikten sonra İngiltere'ye taşınacağını açıklayan ünlü şarkıcı Nez, bu kararından vazgeçtiğini söyledi.

Ülkeyi Bu Halde Bırakıp Gidemiyor
Ülkeyi Bu Halde Bırakıp Gidemiyor Nilay Işık
Bu içerik 1841 kez okundu.

Eylül ayında nişanlandığı oyuncu sevgilisi Eylem Server Ünüvar'la olan birlikteliğini 21 Kasım 2016 tarihinde resmiyete döken Nez, İngiltere'ye taşınma kararından vazgeçtiğini açıkladı.

Evliliğin ardından eşi Ünüvar'ın İngiltere'de yaşadığını ve kendisinin de temelli olarak oraya yerleşeceğini açıklayan ünlü şarkıcı, bir anda çark etti.

Geçtiğimiz akşam Cihangir'de köpeğini gezdirdiği esnada objektiflere yakalanan Nez, özel hayatında her şeyin çok iyi gittiğini belirtti. Daha önce İngiltere'ye gideceğini açıklamasına rağmen ülkede olumsuz hadiseler yaşanırken bunun doğru olmadığını düşünmeye başladığını ifade eden ünlü şarkıcı, fikrini değiştirdiğini söyledi.

Bunca olumsuzluğun yaşandığı topraklarını bırakıp başka memleketin topraklarına gidemeyeceğini vurgulayan Nez, ifadeleri ile herkesi şaşırttı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Survivor'ın Üçüncü Bombası Patladı
 
nez nez evlendi nez sevgilisi nez nişanlısı nez eşi nez kocası nez eylem server ünüvar eylem server ünüvar nez 2016 nez ingiltere nez yurt dışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500