Ünlü Çiftin Kavgası Pahalıya Patladı

Geçtiğimiz hafta gittikleri tiyatroda herkesin içinde kavga eden Merve Çağıran, yeni sevgilisi Ali Burak Ceylan, Cihangir’i birbirine kattı. Otomobil içinde kavga eden çift kaza yapıp başka araçlara çarpıp olay yerinden kaçtı.

Ünlü Çiftin Kavgası Pahalıya Patladı
Ünlü Çiftin Kavgası Pahalıya Patladı Meltem Yuksel
Bu içerik 764 kez okundu.

Geçtiğimiz hafta gittikleri tiyatroda herkesin içinde kavga eden Merve Çağıran, yeni sevgilisi Ali Burak Ceylan, Cihangir’i birbirine kattı. Otomobil içinde kavga eden çift kaza yapıp başka araçlara çarpıp olay yerinden kaçtı.

Cem Yılmaz’la bir dönem aşk yalayan Çağıran Cihangir’de bir mekanda kız arkadaşlarıyla buluştu. İlerleyen saatlerde güzel oyuncunun yanına sevgilisi Ali Burak Ceylan mekana geldi. Bir süre konuşan çift birlikte mekandan ayrıldı. Çıkışta hararetli bir şekilde tartışan ikili otomobile geçti. Seyir halinde de tartışmaya devam eden ikilinin kavgası pahalıya mal oldu.

Sinirle gaza basan Ali Burak Ceylan, aracın kontrolünü kaybederek park halinde bulunan bir otomobile çarptı. Hızını alamayan oyuncu park halinde bulunan başka bir araca daha vurup olay yerinden uzaklaştı. Çarpma etkisiyle kaldırıma savrulan diğer araçlarda da maddi hasar oluştu.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Nikahsız 3 Eşi Olan Türkücü 9. Kez Baba Oldu

Ali Burak Ceylan Merve Çağıran Cihangir Kavga Oyuncu Dizi Kalp Atışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500