Ünlü Çiftten Sürpriz Nikah

Oyuncu Yunus Günçe, tiyatrocu sevgilisi Işık Selin Kuyumcu ile dün akşam dünya evine girdi. Günçe mutlu haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Ünlü Çiftten Sürpriz Nikah
Ünlü Çiftten Sürpriz Nikah Meltem Yuksel
Bu içerik 730 kez okundu.

Oyuncu Yunus Günçe bir süredir birlikte olduğu Işık Selin Kuyumcu ile dün akşam Sarıyer'de nikah masasına oturdu.  Oyuncu çifti bu özel gününde arkadaşları yalnız bırakmadı. Geceden renkli kareler sosyal medyada paylaşıldı.

Günçe, ilk önce, “Bugüne kadar sahip olduğum en kabarık ve en ağır ve en güzel cüzdan” şeklinde yazdı.

Daha sonra uzun ve duygusal bir açıklamada bulunan oyuncu eşine şu şekilde seslendi;

“Ben sadece evlenmek istemiyorum. Öyle kuru kuru... İki şahit, bir yüzük. Ben seninle evlenmek istiyorum! Böyle gürül gürül... Yüzlerce şahit, bir yüzük. En önde sen. Ben, seninle evlenmek istiyorum. Hiç düşünmeden. Gözüm kapalı. Çok düşündüm. Gözüm açıldı. En önce sen. Ben seninle evlenmek istiyorum!  Hepsi bu! Daha ne olsun ki? Senden başka daha ne olsun? Ben seninle, sadece evlenmek istiyorum. Sen yetiyorsun bana. Başka sebep aramıyorum. Ben, bundan sonrasını, buradan sonrasını görmek için evlenmek istiyorum seninle. Sonramızı merak ediyorum. Tek başıma yapamam. Öncemize güveniyorum. Ben sana sadece İtiraf etmek istiyorum! 

Kurtulmak değil bu. Üstlenmek! Ben seninle, sana seninle evlenmek istediğimi itiraf etmek için evlenmek istiyorum. Ben seninle, bana seninle evlenmekten başka çare bırakmadığın için evlenmek istiyorum. Yalnız olmak sensiz olmak artık benim için. Yalnız olmak istemiyorum. Ben senden eminim. Sen de benden emin ol!  Sen O’sun! Sen, O’sun.  Ben sana sadece teşekkür etmek istiyorum. Hepsi için, her şey için...  Ben sana, “O” olduğun için teşekkür etmek istiyorum. Sana “Benim ol!” demiyorum.  Benimle ol! Sana, “Bana izin ver!” diyorum . Hemen, şimdi, burada... Ben seninle, sadece evlenmek istiyorum. Ben, sadece seninle evlenmek istiyorum. Seninle her şeye, “evet” diyorum.”

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Küslük Uzun Sürmedi

Yunus Günçe Işık Selin Kuyumcu Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500