Ünlü Futbolcunun Olaylı Gecesi

İspanya'nın Deportivo La Coruna takımında forma giyen Emre Çolak, geçtiğimiz gece İspanya'dan gelir gelmez arkadaşlarıyla birlikte İstanbul gecelerinde boy gösterdi. Görüntülendiği için rahatsız olan futbolcu, arkadaşları vasıtasıyla tehditler savurdu.

Ünlü Futbolcunun Olaylı Gecesi
Ünlü Futbolcunun Olaylı Gecesi Meltem Yuksel
Bu içerik 619 kez okundu.

İspanya'nın Deportivo La Coruna takımında forma giyen Emre Çolak, geçtiğimiz gece İspanya'dan gelir gelmez arkadaşlarıyla birlikte İstanbul gecelerinde boy gösterdi.  

Nişantaşı Barkot adlı gece kulübünde sabaha kadar eğlenen Çolak, mekandan bir kadınla çıkarken objektiflere yansıdı. Flaşlar patlar patlamaz kız arkadaşı görünmesin diye önüne geçen Çolak, daha sonra birlikte eğlendiği arkadaşlarını fotoğrafları çeken habercilerin yanına gönderdi.

Çolak'ın yanındaki arkadaşları, gazetecilere küfür ederken futbolcu yoldan geçen bir taksiyi çevirdi ve kız arkadaşıyla mekandan ayrıldı. Tehditler savurmaya devam eden şahıslar "O fotoğraflar silinecek. Emre'nin İspanya'da durumu zaten iyi değil. Bir de böyle haberler yansımasın. Silmezseniz daha sonra gereği neyse yapılacak" diyerek, muhabirleri tehdit etmeye devam etti.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Havalimanı’nda Aşka Geldiler

Emre Çolak İspanya Deportivo La Coruna Nişantaşı Tehdit Futbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500