Ünlü Gelin Adayından Itır Esen'e Şok Sözler

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen'e, evlilik programlarıyla tanınan Melis Buse Betkayan'dan ağır sözler geldi. Arto'nun paylaştığı videoda konuşan Betkayan, Esen için "Benim estetiksiz halimden bile çirkin" dedi.

Ünlü Gelin Adayından Itır Esen'e Şok Sözler
Ünlü Gelin Adayından Itır Esen'e Şok Sözler Meltem Yuksel
Bu içerik 909 kez okundu.

Geçtiğimiz aylarda Şeyma Subaşı ile jet hızında boşanan ve ayrılık sonrası yaşanan nafaka ve aldatma olayları ile gündemden uzunca süre düşmeyen Acun Ilıcalı, son olarak 20 yaşındaki model Itır Esen'le aşk dedikodularına karışmıştı.

Genç model hakkında konuşan Betkayan, Arto'nun "Itır Esen'i nasıl buluyorsun?" sorusuna "Çok çirkin, benim estetiksiz halimden bile çirkin. O denli kötü" dedi. Ünlü gelin adayı, Acun Ilıcalı, Itır'da ne buldu? sorusuna ise "Ben onda ne buldu gerçekten anlayabilmiş değilim. Geçen gün bir kafeye girdik. Bir tane kız girdi. Aptal saptal giyinmiş... Annem "Bu Itır Esen" dedi. "O kim?" dedim.

Acun'un sevgilisiymiş. Acun'un sevgilisi olduğunu duyunca bir baktım kıza. Böyle bir şey yok! Tek özelliği zayıf olması. Başka bir özelliği yok. Bir de yaşı genç" cevabını verdi. Itır Esen'in Şeyma Subaşı'na benzetilmesi hakkında da yorum yapan Betkayan, "Şeyma'nın eski haline, yarışmalara katıldığı haline çok benziyor. Şimdiki haliyle alakası yok" dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tektaşını Böyle Gösterdi

 

 

 

 

Acun Ilıcalı Itır Esen Melis Buse Betkayan Arto Şeyma Subaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500