Ünlü İsimler Beştepe'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sinema sektörü temsilcileri ve sanatçılardan oluşan heyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

Ünlü İsimler Beştepe'de
Ünlü İsimler Beştepe'de Meltem Yuksel
Bu içerik 1159 kez okundu.

Son dönemde gündemde kendine sık sık yer bulan konulardan bir tanesi, yapımcılar ile sinema işletmeleri arasında yaşanan anlaşmazlık sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan sinema sektörü temsilcilerini Beştepe'de ağırlıyor.

Mars Entertainment Group (Cinemaximum sinema zinciri) ile ücretler ve haklar konusundaki anlaşmazlıklar Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşülecek.

Toplantıya katılan isimler arasında;  Birol Güven, Kerem Çatay, Mehmet Bozdağ, Serdar Öğretici, Bahadır Özdener, Elif Dağdeviren, Şükrü Erol Avcı, Şükrü Avşar, Çağrı Özeren, Necati Akpınar, Fatih Aksoy, Timur Savcı, Cemal Okan, Muzaffer Yıldırım. Şahan Gökbakar, Yılmaz Erdoğan, Mahsun Kırmızıgül, oyuncular Bülent İnal, Burak Özçivit, Oktay Kaynarca, Ata Demirer, Tamer Karadağlı, Şoray Uzun, Demet Akbağ, Raci Şaşmaz ve yönetmen Onur Tan gibi isimler yer aldı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Aile Boyu İhanet Skandalı

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Birol Güven Kerem Çatay Mehmet Bozdağ Serdar Öğretici Bahadır Özdener Elif Dağdeviren Şükrü Erol Avcı Şükrü Avşar Çağrı Özeren Necati Akpınar Fatih Aksoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500