Ünlü İsmin Kız Kardeşi Erkek Oldu

Verdiği röportajda tek eşliliğe inanmadığını belirten stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu’nun kız kardeşi Duygu Sakuçoğlu, ameliyatla cinsiyetini değiştirip erkek oldu.

Ünlü İsmin Kız Kardeşi Erkek Oldu
Ünlü İsmin Kız Kardeşi Erkek Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 976 kez okundu.

Verdiği röportajda tek eşliliğe inanmadığını belirten stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu’nun kız kardeşi Duygu Sakuçoğlu, ameliyatla cinsiyetini değiştirip erkek olması magazin gündemine bomba gibi düştü.

Sosyal medya hesabına Poyraz ismini ekleyen Sakuçoğlu, yaptığı paylaşımına İngilizce, “1 yıl önce bugün her zaman yaşamak istediğim hayatı yaşamak için bir karar aldım. Bu da cinsiyetimi değiştirmek demekti. Bu tarz değişiklikler başka türlü yaşayamamaktan dolayı yüzleşmekten geldi. Son 12 ay içimi dışımla aynı hale getirmekle geçti. Erkek olarak hikayem her zaman içimde olan ve süregelen bir durumdu ama şimdi gerçek cinsiyetimi yaşayabiliyorum. Bu taze bir başlangıç. Hayatımdaki yeni bölüm yazılmayı bekliyor. Yeni sorular sorulacak, benimsenecek ve sevilecek. Yanıtlar keşfedilmeye devam edecek ve bu değişim sürecinde kendini keşfetmek ve keyif almak olacak “ notunu yazdı.

Geçirdiği operasyonlardan sonra hormon tedavisi gören Poyraz Sakuçoğlu en büyük desteği ablasından gördü.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kusursuzluğu Değil Sağlıklı Olmayı Seçti

Eliz Sakuçoğlu Duygu Sakuçoğlu Poyraz Sakuçoğlu Instagram Rüzgar Erkoçlar Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500